Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wrocław

Udział ChSCh w ogólnopolskiej zbiórce żywności

7.12.2008, nieprzypisany

Wiele filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (Organizacja Pożytku Publicznego - OPP ChSCh) uczestniczyło w ogólnopolskiej zbiórce żywności. Odbyła się ona z inicjatywy Banków Żywności w pierwszy weekend grudnia. ChSCh wsparło zbiórkę swoimi siłami w takich miastach jak: Jaworzno, Konin, Lidzbark Warmiński, Poznań, Zabrze, Wrocław. Dzięki dużemu zaangażowaniu wolontariuszy udało się zebrać kilka ton żywności.

Inicjatywa spotkała się z miłym przyjęciem kupujących w marketach. "Było bardzo sympatycznie i ludzie chętnie dawali artykuły żywnościowe" - powiedziała jedna z wolontariuszek uczestnicząca w tej akcji. Działacze ChSCh w celu zachęcenia osób do przekazania swoich darów wręczali im ulotki o akcji, a dzieciom balony promujące inicjatywę.

"To już kolejny rok, w którym uczestniczymy w tego typu akcjach i cieszymy się, że przebiegają one tak przyjemnie i spokojnie. Dzięki ofiarności kupujących corocznie możemy wspierać naszych podopiecznych, skierowanych do nas głównie przez MOPS, paczkami żywnościowymi" - powiedziała Joanna Karyjewska - koordynator akcji ze strony wrocławskiej filii ChSCh.

Serwis Informacyjny OPP ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 113 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Dolnośląski
Filia Wrocław
ul. Żeromskiego 3
50-321 Wrocław

Nr konta bankowego:
09 2030 0045 1110 0000 0278 8790

Kierownik: Beata Mrozińska-Stachowiak
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 607 420 700 (Udzielanie informacji telefonicznych od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15)

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij